Partneři

Osvětlení Černoch

Český výrobce zabývající se především výrobou svítidel s vysokým krytím pro obráběcí stroje. Nabídka svítidel na stroje zahrnuje jak halogenová, tak zářivková svítidla a jako novinku i svítidla s LED. Díky vysokému krytí a robustní konstrukci našich svítidel je možné tato svítidla použít nejen na strojích, ale i v řadě dalších aplikací (vnější osvětlení, dopravní prostředky, bazény). Plně nahrazuje dosud nabízená průmyslová svítidla od německých výrobců.

IVO

Jeden z nejkvalitnějších výrobců v oblasti počitadlové technologie. Nabízí jak klasická mechanická počítadla impulzů vhodná pro textilní průmysl, tak i elektromechanická a elektronická použitelná v celém rozsahu průmyslového využití. K nim je možno připojit i rotační vysílače impulzů a to jak inkrementální (přírůstkové) tak i absolutní. Nabízený sortiment výrobků je plně kompatibilní s výrobky celé řady západoevropských renomovaných výrobců.

Saxon Junkalor

Analyzátory O2, NO, CO, CO2, HC, diesel.
Po opětovném spojení Německa byla firma Junkalor spojena s dalším německým výrobcem garážové autotechniky firmou Maul a návazně byla založena firma Saxon - Junkalor. Junkalor nabízí analyzátory do oblasti emisních a imisních měření. Analyzátory emisí navazují na známé výrobky dovážené již v letech 1970 až 1990 řady Infralyt. Analyzátory imisí navazují na dlouhá léta dovážené výrobky typů Infralyt a Permolyt. Pro analyzátory je zajištěn 72 hodinový servis po celé České republice.

Aktuality

EGI
- mikrospínače, stykače, konektory pro drážní techniku - idatabaze.czElektroinstalační materiály - idatabaze.cz

Distributor firem

BAUMER GROUP GMBH

mechanická, elektromechanická a elektronická počítadla, rotační vysílače impulzů

Osvětlení ČERNOCH s.r.o

osvětlení pro průmyslová prostředí (obráběcí, tvářecí a další stroje), LED osvětlení interiérů a exteriérů budov

MESSMA GMBH

tachografy pro drážní techniku (obrázek musim jeste nejaky slepit)

SCHALTBAU GMBH

mikrospínače, stykače a konektory

SAXON JUNKALOR

analyzatory plynů O2, NO, CO, CO2, HC a diesel

SCHUENEMANN ANALYTIK

analyzatory kysliku CO2

RIMSA

stolní lupa s osvětlením MOD.188/MOD.198

BLUE.POINT SOLUTIONS

Prodej HW a SW, Lenovo Businss Partner, zakázková kompletace PC, zakázková tvorba programu pro Linux